Pole campingowe pod Warszawą

Podwarszawski camping znajduje się w miejscowości Rozalin w województwie mazowieckim. Usytuowani jesteśmy nieopodal trasy
S8 Wrocław - Białystok, dzięki czemu dojazd do pobliskich miejscowości i centrum Warszawy (odległość 25 km) zajmuje nie wiele czasu. 
Nasz camping rozmieszczony jest na 5ha zagospodarowanym terenie zielonym. Cały obszar jest ogrodzony i strzeżony. W bliskim sąsiedztwie usytuowany jest las, doskonałe miejsce na rodzinny spacer, albo jesienne grzybobranie.
W odległości 300m znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczy, a w odległości 1 km stacja benzynowa.

Dla przybywających do Nas gości oferujemy 20 stanowisk dla kamperów jak również miejsca dla przyczep campingowych ze wszystkimi przyłączami wodno - kanalizacyjnymi oraz prądowymi. Na terenie obiektu znajduje się również budynek sanitarny z toaletami oraz natryskami z ciepłą i zimną wodą.
W razie potrzeby zapewniamy również dostęp do pralki, oraz zlewu do mycia naczyń.
Na terenie pola campingowego zapewniamy dostęp do strefy z bezprzewodowym internetem Wi-Fi.

Dysponujemy na dużej przestrzeni wieloma atrakcjami: znajduje się plac zabaw dla najmłodszych, miejsce na ognisko oraz grilla.
Również do spędzenia aktywnie wypoczynku zapewniamy boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej i wiele innych atrakcji. 

 

uploaded/podwarszawski_camping_007.jpguploaded/podwarszawski_camping_006.jpguploaded/podwarszawski_camping_012.jpg